Facebook Pixel
Přepnout menu
VYBERTE PRODEJNU:
Můj košík
Přepnout menu
Hledat

O nás

JSME DRINK POINT. JSME DYNAMICKÁ, FLEXIBILNÍ A STÁLE ROSTOUCÍ FIRMA.
 

Příběh našeho obchodu je příběhem naší rodiny. V roce 1991 jsme obnovili tradici našich dědů a otevřeli si v Olomouci obchod s vínem a dalšími nápoji. Od založení firmy procházíme neustálým vývojem, jehož cílem je profesionální servis a spokojený zákazník. Z našeho malého obchodu s vínem jsme v Olomouci vybudovali úspěšný velkoobchod s nápoji a potravinami. Stali jsme se synonymem profesionality, spolehlivosti a kvality. Náš úspěch byl jedním z důvodů, proč jsme se v roce 2016 rozhodli expandovat do Plzně. Dnes má naše rodinná firma dvě pobočky v Olomouci a Plzni.


 

PRODEJNA OLOMOUC


Přijďte k nám do Cash & Carry. Můžete zde přímo nakupovat nebo si pouze vyzvednout zboží, které jste si objednali prostřednictvím internetového obchodu. Zajišťujeme také vlastní rozvoz v Olomouci a okolí.

Otevírací dobu včetně svátků naleznete zde.

 

POBOČKA PLZEŇ


Tato pobočka slouží jako výdejní sklad. Můžete si zde vyzvednout zboží, které jste si objednali prostřednictvím internetového obchodu. Zajišťujeme také vlastní rozvoz v Plzni a okolí.

Naše specialita

Naší specialitou jsou naše vína, která pro vás dovážíme z celého světa

Jedná se o nesmírně kvalitní vína, která od nás dostanete vždy za tu nejvýhodnější cenu.

 

Nabízíme

Vínem to ale rozhodně nekončí! U nás najdete velmi širokou nabídku
• alkoholu,
• piva,
• nealkoholických nápojů,
• potravin nebo
• drogerie

 

Naše hodnoty

Zakládáme si na vysoké flexibilitě, vždy uděláme vše pro to, abychom uspokojili vaši poptávku po specifických značkách nápojů.

Nejvyšší prioritou našeho velkoobchodu je spolehlivost. S námi máte jistotu, že vždy vynaložíme maximální úsilí k tomu, aby vaše objednávka byla splněna na 100 %, bez kompromisů, a to co nejdříve.

 

Recenze

Máme už stovky spokojených zákazníků, kteří vám to rádi potvrdí.

Neváhejte se na nás obrátit.